רוצים לעשות כרטיס דיגיטלי ויש לכם עוד שאלות?

צריכים את הכרטיס בהתאמה אישית?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

אייל מדר
אייל מדרייעוץ וקידום עסקים
"מי מאיתנו לא נתן או קיבל כרטיס ביקור בחייו העסקיים? אם אשאל אתכם איפה הכרטיסים שקיבלתם נמצאים עכשיו, סביר להניח שלא תדעו ואם כן, הם זרוקים ומקומטים איפשהו.. התקדמנו! מסתבר שלא צריך יותר להחזיק כרטיסי ביקור פיזיים, להדפיס כמות כל פעם (ולשלם על זה), אפשר פשוט להעביר את זה לצד השני בצורה דיגיטלית לגמרי, בלחיצת כפתור על אייקון בטלפון. ואז לא רק שתעבירו כרטיס ביקור שלכם, אלא שאנשים גם יוכלו אשכרה ללחוץ על כפתורים ולהגיע לערוצי המדיה שלכם בקלות"
גליה שכטר
גליה שכטרקידום ושיווק עסקים
"התחדשתי בכרטיס ביקור מעוצב וממותג של אינדיגו דיגיטל קארד, וכיף לי! יש לכרטיס ביקור דיגיטלי הרבה יתרונות ואחד מהם זה, שקל מאוד ונוח להעביר את הפרטים שלכם לכל מי שאתם פוגשים. בנוסף לפרטים הבסיסיים שלכם יש בכרטיס הדיגיטלי גם גישה ישירה להתקשר אליכם, לשלוח מייל, לשלוח הודעת טקסט והודעה בווטסאפ, להגיע לאתר שלכם ועוד (אתם יכולים לבחור מהן האפשרויות שיוצגו בכרטיס שלכם)"
ביאטריס ברנט
ביאטריס ברנטמורה ליוגה
"בלחיצת כפתור אחד בפלפון אני יכולה להעביר לכול מישה צריך את הפרטים שלי ויותר מי זה: הלקוחות שלי יכולים בעזרת כרטיס הדיגיטלית שלי, בלחיצת כפתור אחד להתקשר אלי, לשלוח לי הודעה, וואטסאפ או מייל. הם רואים מי אני ומתי אני נותנת את שרותי! פשוט נפלא!!