אינדיגו דיגיטל קארד - הדרך הקלה לתקשר עם הלקוחות

בעידן הטכנולוגי המופלא שלנו המסרים עוברים בן רגע למעשה תוך שניות בודדות, אנחנו נעצרים על תמונה או סרטון שמשכו את העין ופוסחים על מאות אחרים (שאולי טובים לא פחות) שלא בלטו מספיק.

אותו דבר גם בפגישות, בכנסים עסקיים, או אפילו בשיחה חדשה עם לקוח מתעניין, במידה ויש קליק ראשוני, הבנה וזרימה בשיחה, מתקדמים לשלב הזה – לשליחת דוגמאות או מידע נוסף אודות מוצר או שירות שלנו ולאחר מכן לטלפון / פגישה הבאה ולסגירת עסקה.

השלב בן הכרות ראשונית לבן שליחת "הטעימה" הבאה צריך להיות מאוד מהיר, כיוון שהיום קצב העברת המסרים הוא מטורף ואם לא תפסנו את ההזדמנות – פיספסנו עוד לקוח, עוד עסקה שמתבטאת בכסף בבנק.

ולכן יצרנו את אינדיגו דיגיטל קארד, כרטיס שנועד להקל אליכם ובעיקר להקל על המתעניינים במוצר או בשירות שלכם.

ומבחינת הנוחות שלכם, הכרטיס נמצא אתכם תמיד, על מסך הסמרטפון בכל רגע תוכלו להכנס למכשיר, ללחוץ על אייקון האפליקציה ולהעביר את הפרטים לכל מי שאתם רוצים, איך שאתם רוצים – הודעה, ווטסאפ, שיתוף ברשתות החברתיות, תוך שניות

מבחינת הלקוח הפוטנציאלי – הוא מקבל קישור ושומר את הכרטיס על מסך הסמרטפון שלו במעמד ההיכרות / הפגישה.

והמשמעות היא:

הכרטיס הופך לפרסומת ניידת שלכם –

הכרטיס נמצא ושמור על המסך שלו, לכל מקום בו הוא הולך. קודם כל, בשמירה של הכרטיס במעמד ההיכרות אתם מבטיחים שהפרטים שלכם יהיו שמורים בטלפון שלו ולא ילכו לאיבוד. זה אומר שאם הוא נזקק בשירות או בהמוצר שלכם, אתם כבר נמצאים אצלו על המכשיר, הוא יכול לפנות אליכם בקליק ובנוסף להעביר לחברים בלי לחפש באינטרנט, בפייסבוק, פשוט בלחיצת כפתור.

התקשורת איתכם היא נטולת מאמץ – אם בעבר היינו מעבירים כרטיס נייר בפגישה, הלקוח או הספק היו שומרים אותו בתיק, מגיעים הביתה, פותחים את המחשב מקלידים את השם שלכם / של האתר שלכם (בתקווה שזה אכן קורה והכרטיס לא הולך לאיבוד) היום בעזרת הכרטיס כל הפעולות הללו מצתמצמות לקליק אחד, דבר שמקל על המתעניין משמעותית.

אין לכם לעסק שלכם עוד כרטיס דיגיטלי?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
השארת תגובה